Topný systém vyrábějící elektřinu
Výběr jazyka |
  • CZE
  • ENG

O společnosti

Společnost STIRLING ENERGY s.r.o. je založena jako výhradní obchodní zastoupení švédské společnosti Cleanergy AB  pro Českou a Slovenskou republiku. Dodáváme mikrokogenerační jednotky na bázi Stirlingova motoru pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla v objektech malé a střední velikosti. Zajišťujeme projekční a inženýrskou činnost, instalaci, servis a financování.

Náš tým tvoří lidé se zkušenostmi s právem, obchodem, energetikou, ekonomikou energetických projektů, kogenerací a s instalací i financováním technologických celků. V případě Vašeho zájmu jsme schopni zpracovat detailní studii proveditelnosti pro konkrétní nasazení kogenerační technologie ve Vašich podmínkách.

Cleanergy Gasbox 901

Kogenerační systém se Stirlingovým motorem vyrábí energii i z velmi nekvalitního skládkového plynu

15.08.2014Využití odpadů uložených na skládkách TKO k výrobě energie není nic nového. Kvalita skládkového plynu však nebývá příliš vysoká, koncentrace metanu se postupně snižuje a když plyn degraduje pod určitou úroveň, stává se coby palivo pro běžné spalovací motory nepoužitelným. Unikátním řešením je kogenerační modul Cleanergy se Stirlingovým motorem, který je zvláště vhodný pro starší skládky, kde je obsah metanu v bioplynu většinou ...

Zasílání novinek e-mailem

Chcete být pravidelně informováni o našich produktech a novinkách? Zadejte Vaši e-mailovou adresu a přihlašte se k odběru newsletterů.