Topný systém vyrábějící elektřinu
Výběr jazyka |
  • CZE
  • ENG

Naše služby

Základní výpočet

Na základě Vašich dat (např. zúčtovacích faktur elektřiny a zemního plynu) či projektové dokumentace (energetický průkaz budovy apod.) provedeme základní a orientační propočet pro nasazení zvolené kogenerační jednotky pro Vaši předpokládanou spotřebu energií. Výstupem je protokol.

Vyřízení licencí

V případě zájmu zákazníka jsme připraveni zajistit vyřízení licence na výrobu elektřiny, vyřídit Osvědčení o KVET na MPO. Pokud budete vyrobenou elektřinu prodávat do distribuční sítě může nastat případ, kdy budete potřebovat také licenci na obchod.

Projekční činnost

Nabízíme Vám možnost odborného zpracování projektu pro instalaci kogenerační jednotky našim projektantem, který má bohaté zkušenosti s projektováním alternativních zdrojů energie a také mikrokogenerací.

Spolupráce s obchodníkem

V případě, že veškerou vyrobenou elektřinu nespotřebujete a budete ji chtít prodat do distribuční sítě, Vám nabízíme zprostředkování kontaktů s obchodníky, kteří Vám nabídnou výkupní cenu elektřiny. Je pak na Vás, koho si vyberete.

Kogenerační systém se Stirlingovým motorem vyrábí energii i z velmi nekvalitního skládkového plynu

15.08.2014Využití odpadů uložených na skládkách TKO k výrobě energie není nic nového. Kvalita skládkového plynu však nebývá příliš vysoká, koncentrace metanu se postupně snižuje a když plyn degraduje pod určitou úroveň, stává se coby palivo pro běžné spalovací motory nepoužitelným. Unikátním řešením je kogenerační modul Cleanergy se Stirlingovým motorem, který je zvláště vhodný pro starší skládky, kde je obsah metanu v bioplynu většinou ...

Zasílání novinek e-mailem

Chcete být pravidelně informováni o našich produktech a novinkách? Zadejte Vaši e-mailovou adresu a přihlašte se k odběru newsletterů.